Вода – це джерело сили та енергії, але тільки в тому випадку, якщо вона чиста і в її складі немає шкідливих хімічних елементів. Судячи з останніх досліджень, організм людини з кожним роком стає все більш слабким та вразливим до згубних факторів навколишнього середовища. Виною цьому є спосіб життя та низький рівень екології. Якщо спосіб життя можна під коригувати, займатися спортом та відмовитись від шкідливих звичок, то з екологією не все так просто.
Склад води з-під крану
Продукти, оброблені хімікатами, чи їжа із консервантами аж ніяк не допоможе зберегти здоров’я. Але ще більш шкідлива вода, яку ми вживаємо кожного дня. Здорова питна вода – це запорука хорошого самопочуття, адже наш організм – це великий басейн. Експерти наголошують, що та рідина, яка витікає з наших кранів – це НЕ ВОДА, це страшна суміш, в склад якої входять всі шкідливі елементи з таблиці Менделєєва. Якщо кожного дня вживати воду з-під крану, то за 50 років в організм людини потрапляє 16 кг. хлоридів (два відра хлорки), 2 кг. нітратів, 14 гр. заліза (один гвіздок), 23 гр. алюмінію (алюмінієва ложка). Застарілі міські очисні системи не справляються з тією кількістю хімічних відходів, які потрапляють в воду з фабрик, заводів та сміттєзвалищ. Навіть перекип’ячена вода з крану наносить шкоду здоров’ю. Неякісна вода може стати причиною розвитку багатьох захворювань, починаючи язви і закінчуючи захворюваннями суглобів. Наша країна має великий запас прісної води, але в той же час вона займає одне в з перших місць по рівню забруднення своїх гідроресурсів.
Як вибрати здорову воду?
Єдиний варіант, як вийти з цього зачаклованого водного кола – це бутльована питна вода. Вона не тільки безпечна, а ще й корисна, насичена мікро- та мікроелементами. Але серед запропонованих на полицях магазинів товарів часто можна зустріти підробки, тому перед покупкою обов’язково звернуть увагу на етикетку. На етикетці обов’язково повинна бути інформація про категорію води ( питна, столова, лікувально-столова, лікувальна), джерело видобування (номер скважини, місце видобування), виробник и його адреса, хімічний склад води. Виробники неякісної води з’являються на ринку ненадовго , тому не приділяють зовнішньому вигляду пляшки значної уваги. Якщо на упаковці чітко надруковані малюнки та надписи, а кришка та пляшка додатково прикрашені то, скоріш за все, ви тримаєте в руках справжню продукцію.